Побутівки будівельні вагончики, контейнер Львівська область
УКР ukrainian
Надішліть запит
Розмістіть пропозицію

оренда побутівок у Львівської області (взяти в оренду):

Контейнер оренда Львів

Львів

19 травня 07:24

Оренда
400 грн

Здам в оренду контейнери 3ф., 5ф., 10ф., 20ф., 40ф. Доставка. ПП "Шах дистрибьюшн". 0962135552

Будівельні вагончики. Оренда Львів

Львів

16 травня 10:24

Оренда
1 200 грн

Оренда будівельних вагончиків, прорабоб,бытовок, контейнерів 3ф.,5ф.,10ф,20ф,40ф. Доставка. Маємо власні площадки Рівне, Луцьк, Київ, а також

Бытовки, контейнера на стройку и многое другое в АРЕНДУ. Львів

Львів

11 травня 08:00

Оренда
1 500 грн

Сдаются в аренду вагончики, бытовки, прорабки в отличном состоянии. Утепленные, пластиковые окна, металлические двери,

Аренда/Прокат/продажа: контейнеры оот 2 до 12 м Львів

Львів

10 травня 10:00

Оренда

Контейнеры 3-5-20-40-45 футов Аренда Прокат для временного или длительного хранения Продажа Можно использовать в качестве строительного

Прорабки, бытовки, офисы, вагончики Львів

Львів

7 травня 18:00

Оренда
1 800 грн

АРЕНДА-ПРОКАТ: • передвижных помещений, • контейнеров, • строительных и жилых вагончиков, • прорабок, • боксов для хранения.

Бытовка. контейнер. Львів

Львів

27 квітня 16:00

Оренда

Сдам в аренду прорабку, контейнер, бытовку. Есть в наличие. Доставка по всей области. Гарантия качества, 11 лет на рынке. Договорная

Бытовка, контейнер под склад, пост охраны и т.п. Львів

Львів

27 квітня 15:00

Оренда
1 500 грн

Сдам в аренду прорабку, бытовку, контейнер под склад и строительство. Может использоваться в разных целях. В отличном

Побутівки будівельні у Львівської області

Сайт bitovki.in.ua - дошка оголошень про будівельних побутівок, постів охорони, контейнерів, міні офісів і інших модульних конструкцій.

Модульні битовки виготовлені з якісних матеріалів, а передусім утеплені, можуть бути обладнані додатковим обладнанням (освітлення, меблі, холодильник, обігрівач, кондиціонер)

Призначення модульних побутівок

Будівельні вагончики - це металеві конструкції з рами (металопрофіль), і обшиті лістомі металу (оцинковка). Усередині стін можуть бути встановлені дерев'яні бруси, прокладена теплоізоляція. Внутрішня обшивка битовки зроблена з OSB або пластику. Є варіанти з електропроводкою, рубильниками, розетками, освітленням.

Побутовки використовуються для: тимчасового проживання, мобільних офісів, прорабок, постів охорони, під склад. В основному будівельні вагончики використовують для проживання і відпочинку робітників, можливо під їдальню або переодевалки.

Мобільні конструкції легко перевозяться залізничним транспортом, автомобільним транспортом, і вантажним авіа повідомленням. Зазвичай битовки доставляються маніпулятором.

Конструкція будівельних побутівок

В основному це рамна корпусні конструкція, металева або дерев'яна. Внизу побутівка може мати два поздовжніх полоза, для зручності установки на землі.

Щоб було тепло, в побутових приміщеннях роблять подвійний утеплений підлогу, утеплені стіни та дах. Побутовки з прихожими мають міжкімнатні двері, це створює окреме невелике приміщення всередині побутівки. Вікна метало-пластикові. Дах зазвичай покрита металевим листом, на даху можуть бути навантажувальні петлі або гаки. Побутовки, як правило, утеплюються мінватою або пінопластом.

Типи модульних побутівок

Будівельні вагончики бувають такі:

  • Модульні битовки - для проживання робітників. Це надійні утеплені конструкції. В одній побутівці може бути 4-6 спальних місць
  • Будівельні вагончики - а передусім це військові кунги ЗІЛ, МАЗ або УРАЛ. Вони утеплені, в одному вагончику можна розмістити кілька робітників.
  • Дерев'яні побутівки - часто використовуються під склад на будівельних об'єктах. Відрізняються низькою вартістю і швидкістю виготовлення - виготовляється за кілька днів.
  • Блок-контейнери - це допрацьовані контейнери. Це коли морський контейнер переделиввается під битовку. Утеплюється, обшивається усередині, вставляються вікна.

Оренда будівельних побутівок

Чому вигідно взяти битовку в оренду:
- мінімізація початкових витрат, немає необхідності купувати битовку;
- великий вибір в наявності;
- по завершенні будівництва немає необхідності продавати битовку
- оплачується тільки оренда і доставка


Оренда битовки - на об'єкт доставлять тепле приміщення, готове до експлуатації.

Є різні комплектації побутівок: лавочки, столи, розетки, освітлення, обігрівачі, ліжка, шафки ...

Купити будівельні вагончики При покупці будівельної побутівки потрібно перевірити міцність і надійність конструкції. Гарна дах значить сухий стелю і стіни всередині, двері повинні закриватися щільно. Побутовий на метало-каркасі довговічніше дерев'яних. Так що краще брати битовку на метало-каркасі.

розміри побутівок

Найчастіше зустрічаються такі розміри побутівок: 4 на 2.4 метра або 6 на 2.4 метра. Такі розміри є габаритним і легко перевозяться. Також бувають і інші розміри побутівок.

На сайті bitovki.in.ua актуальні пропозиції по Побутівки


Усі побутівки на сайті: bitovki.in.ua

Нас знаходять за такими запитами: оренда вагончика Львівська область,  побутівки Львівська область,  вагончики Львівська область,  контейнери купити,  вагончики будівельні Львівська область

Ми використовуємо Кукі!